تحقیق درباره اكسيژن و سرطان

مطالب دیگر:
امام حسن عسکریامام حسین و یارانشامام حسينپاورپوینت با موضوع حقوق ارتباط جمعیامام خمینی 1پاورپوینت با موضوع حقوق بازرگاني (رشته‌هاي علوم اجتماعي-حسابداري)پاورپوینت با موضوع حیطه های پژوهش در آموزشپاورپوینت با موضوع خانه‌ علم خوزستانپاورپوینت با موضوع خطوط انتقال ، آنتن و انتشار امواجپاورپوینت با موضوع خوراک به عنوان داروپاورپوینت با موضوع داستان زندگی ماری کوریپاورپوینت با موضوع درس ساختمان و تجهيزات كتابخانهپاورپوینت با موضوع دستور العمل نظام آموزش و توانمند سازيپاورپوینت با موضوع راه آهن و حمل ونقلپاورپوینت با موضوع راهنماي استفاده از توتال استيشن لايكا 407جزوه انواع مواد و مصالح سنتی و جدید ساختمانی و نحوه فراوری و کاربرد آنها در ساختمان،پاورپوینت با موضوع روان‏شناسى تربيتى يا روان‏شناسى پرورشىپاورپوینت با موضوع روش ارزيابي متوازن (Balanced Score Card)BSCپاورپوینت با موضوع روشنایی در محیط کارپاورپوینت با موضوع روانشناسي تربيتي
تحقیق درباره اكسيژن و سرطان|1837503|one-finalist|تحقیق درباره اکسیژن و سرطان,اکسیژن و سرطان,سرطان
در حال حاظر شما فایل با عنوان تحقیق درباره اكسيژن و سرطان را دنبال می کنید .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 6 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

هر چه سرخي رنگ خون شما بيشتر باشد اكسيژن بيشتر را با خود حمل مي نمايد. هرچه رنگ آن تيره تر باشد اكسيژن كمتري را حمل خواهد كرد.

خون سرخرگي معمولاً سرخ روشنتر است چراكه با تازگي از ميان ششها عبور نموده است. خون سياهرگي عموماً سرخ تيره تر است چراكه به تازگي از ميان مويرگهايي كه اكسيژن از خون به بافتها منتقل كرده، عبور كرده است.

تمامي سلولهاي مويرگهايي كه اكسيژن دارند اما سلولهاي سرطاني بدون اكسيژن زندگي مي كنند كه يك قاعده بدون استثناء است. اگر يك سلول از 60% اكسيژن خود محروم بماند به يك سلول سرطاني تبديل خواه گشت اگر يك سلول از 35% اكسيژنش براي 48 ساعت بي نصيب بماند ممكن است سرطاني شود